A A A

Lista judecătorilor

 

Sediul central Drochia

 

Data numirii în funcție

Notă

1.

 RUSU Ion 

(vicepreședinte – 12.05.2017)

16.12.2005

 

2.

 CHISTRUGA Rodica

03.11.2017

 

3.

 GHEDREUŢAN Valeriu

20.07.2000

suspendat (05.04.2016)

4.

 GRĂDINARI Lucia

08.10.1998 - 26.12.2003;

13.05.2008

 

5.

 CRAVEŢ  Vladimir

16.07.2004

 

6.

 Vacant

 

 

 

Sediul Glodeni           

 

Data numirii în funcție

Notă

1.

 NOGAI Vasile 

(președinte-08.09.2017)

30.09.2008

 

2.

 CAZACU Ion

01.08.1990 - 21.10.2002;

11.07.2011

suspendat (29.04.2014)

3.

 RÎMARI Cristina

26.07.2017

 

4.

 ŢIHONSCHI Alina

11.04.2014

 

 

Sediul Rîșcani

 

Data numirii în funcție

Notă

1.  

GODOROGEA Sergiu 

02.02.2005

 

2.  

RABEI Ion

30.09.2008

 

3.  

SAJIN Mariana

11.07.2016

 

4.  

Vacant